




Sweet Candy Pillangóváros nagy hátizsák
Cikkszám: C-307
Gyártó: Sweet Candy
Nagy méretű, több zsebecskével rendelkező Sweet Candy hátitáska. Széles szövet vállpántja megkíméli a vállat a súlytól.
- Könnyű hozzáférés: szélesen nyitható fő rekesz
- Praktikus kialakítás, nagy mérete miatt mindennapi használatra ajánljuk
- Különleges, romantikus hangula, egyedi megjelenés
Hűségpont (vásárlás után): 75
♻ 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldhető
★ Személyes átvétel a dunaharaszti üzletünkben
Ft Utánvét • Barion bankkártyás fizetés • Átutalás
14 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Készlet: 1 db

| Márka: | Sweet Candy |
| Szín: | sok színű |
| Fajta: | hátitáska |
| Belsőrész: | egyszerű |
| Védőtalpak: | nem |
| Kemény falú / forma tartó: | nem |
| A4: | nem |
| Anyag: | műbőr |
| Nem: | női |

További információk a termékről:
KIALAKÍTÁSA
- Fő rekesze cipzáras, amelyben egy cipzáras és két nyitott zseb felel a kisebb tárgyak tárolásáért.
- Elején kettő, egy cipzáros és egy mágnes patentos zseb található.
- Hátulján egy álló tájolású cipzáras zsebecske került kialakításra.
- Oldalain nyitott zsebek találhatóak.
- A táskát hímzett motívumai és óarany színű kiégíszítői, szív alakú cipzárfogója igazán különleges hangulatot varázsolnak a táskának.
- Minőségi, könnyű anyagú, vastag műbőrből készült, így részben formatartó, de nem teljesen merev.
Méretinformációk
| Tulajdonság | Méret |
|---|---|
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 30 cm |
| Mélység | 17 cm |
Biztosítsd be most a választásod!
MEGRENDELEM MOSTHa megtetszett, ne halogasd. A népszerű modellek gyorsan elfogynak.
✓ Gyors, megbízható szállítás
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
A rendelés leadása gyors és egyszerű.
A kategória további termékei:
Kapcsolódó termékek:
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Vásárlói tapasztalatok
Webáruházunkban sok termékből csak 1–1 darab érhető el, ezért ezek gyakran gyorsan gazdára találnak, mielőtt értékelés születne róluk.
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
SZÁLLÍTÁSI MÓDOK >
18.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes szállítás a Foxposttal/Packetával!
35.000 Ft rendelés esetén a GLS-el is ingyen szállítunk!
| Foxpost / Packeta csomagpont / automata | 1.142 Ft |
| GLS házhoz szállítás | 2.190 Ft |
| GLS csomagPont/Automata | 1.990 Ft |
| MPL automata | 1.600 Ft |
| MPL házhoz szállítás | 2.320 Ft |
| MPL postán maradó csomag | 2.088 Ft |
| Személyes átvétel üzletünkben | ingyenes |
FIZETÉSI MÓDOK >
Utánvét (+790 Ft, kizárólag Foxpost és GLS esetén)
Biztonságos Barion bankkártyás fizetés
Előre utalás
Készpénz (üzletünkben)
![]() | ![]() | ![]() |




