






Törtfehér David Jones válltáska
Törtfehér színű, enyhén bézs beütésű, divatos megjelenésű David Jones válltáska, amelyet mindennapi használatra ajánlunk. Eleje és hátulja enyhén strukturált felületű.
- Kényelmes vállon hordás
- Könnyű, közepes méretű kialakítás
- Nyárias, nőies megjelenés, akár sportos, akár elegáns öltözethez is ajánljuk.
Hűségpont (vásárlás után): 95
♻ 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldhető
★ Személyes átvétel a dunaharaszti üzletünkben
Ft Utánvét • Barion bankkártyás fizetés • Átutalás

| Márka: | David Jones |
| Szín: | törtfehér |
| Fajta: | válltáska |
| Belsőrész: | egyszerű |
| Védőtalpak: | nem |
| Kemény falú / forma tartó: | igen |
| A4: | nem |
| Anyag: | műbőr |
| Nem: | női |

További információk a termékről:
Kialakítás
- Cipzáras főrekesz, belül cipzáras és nyitott zsebekkel az átlátható rendszerezésért (1 cipzáras és 1 nyitott zseb)
- A táskával megegyező színű fém kiegészítők az elegáns megjelenésért
- Rendkívül könnyű kialakítás, kényelmes egész napos viselet
- Több rétegű, formatartó anyag, szélei merevítéssel ellátottak.
- A táska kiváló minőségű műbőrből készült, a táska eleje és hátulja szövetre hasonlító, strukturált felülettel rendelkezik.
- Kényelmes, merevített vállpánt a mindennapi használathoz
- Állítható, széles vállpánttal rendelkezik, így oldaladon is hordhatod.
Méretinformációk
| Tulajdonság | Méret |
|---|---|
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 19 cm |
| Mélység | 12 cm |
| Vállpánt hossza | 48 cm |
Biztosítsd be most a választásod!
MEGRENDELEM MOSTHa megtetszett, ne halogasd. A népszerű modellek gyorsan elfogynak.
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
A rendelés leadása gyors és egyszerű.
A kategória további termékei:
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
SZÁLLÍTÁSI MÓDOK >
18.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes szállítás a Foxposttal/Packetával!
35.000 Ft rendelés esetén a GLS-el is ingyen szállítunk!
| Foxpost / Packeta csomagpont / automata | 1.142 Ft |
| GLS házhoz szállítás | 2.190 Ft |
| GLS csomagPont/Automata | 1.990 Ft |
| MPL automata | 1.600 Ft |
| MPL házhoz szállítás | 2.320 Ft |
| MPL postán maradó csomag | 2.088 Ft |
| Személyes átvétel üzletünkben | ingyenes |
FIZETÉSI MÓDOK >
Utánvét (+790 Ft, kizárólag Foxpost és GLS esetén)
Biztonságos Barion bankkártyás fizetés
Előre utalás
Készpénz (üzletünkben)
![]() | ![]() | ![]() |




