






Sweet Candy Levendulaálom válltáska
Hagyományos fazonú, Sweet Candy válltáska, lila színvilágban. Változatos anyaghasználat és színvilág jellemzi, ezért jól kombinálható bármilyen öltözettel.
- Levehető, hosszú vállpánt a kényemles hordásért
- Átlátható szélesen nyitható rekesz
- Megfelelő méret a mindennapi használathoz
Hűségpont (vásárlás után): 72
♻ 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldhető
★ Személyes átvétel a dunaharaszti üzletünkben
Ft Utánvét • Barion bankkártyás fizetés • Átutalás

| Márka: | Sweet Candy |
| Szín: | sok színű |
| Fajta: | válltáska |
| Belsőrész: | egyszerű |
| Védőtalpak: | nem |
| Kemény falú / forma tartó: | részben |
| A4: | nem |
| Anyag: | műbőr |
| Nem: | női |

További információk a termékről:
A Romantika világa
Változatos anyaghasználat: színek és strukturák váltakozása egyben teremti meg a különleges hangulatot a mindennapi használathoz. Szélesen nyitható rekeszének köszönhetően remekül pakolható és könnyen áttekinthető. Hosszú vállpántjának köszönhetően keresztben is hordható.
KIALAKÍTÁSA
- Fő rekesze cipzáras, belseje egyterű. Egy cipzáras és egy nagy méretű nyitott zseb felel a kisebb tárgyak tárolásáért.
- Belseje mintás, világos színű anyaggal bélelt.
- Hátulján egy cipzáros zseb található.
- Óarany színű fém kiégíszítői, szív alakú cipzárfogója igazán különleges hangulatot varázsolnak a táskának.
- Levehető, állítható hosszúságú vállpánttal rendelkezik, amely széles szövetből készült, így kényelmesen horható vállon és keresztben.
- Minőségi, több rétegű műbőrből készült, így tartós és részben formatartó.
Méretinformációk
| Tulajdonság | Méret |
|---|---|
| Szélesség | 27,5 cm |
| Magasság | 25 cm |
| Mélység | 12 cm |
| Vállpánt | 44 cm |
| Levehető, állítható vállpánt | 90-140 cm |
Biztosítsd be most a választásod!
MEGRENDELEM MOSTHa megtetszett, ne halogasd. A népszerű modellek gyorsan elfogynak.
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
A rendelés leadása gyors és egyszerű.
A kategória további termékei:
Kapcsolódó termékek:
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
SZÁLLÍTÁSI MÓDOK >
18.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes szállítás a Foxposttal/Packetával!
35.000 Ft rendelés esetén a GLS-el is ingyen szállítunk!
| Foxpost / Packeta csomagpont / automata | 1.142 Ft |
| GLS házhoz szállítás | 2.190 Ft |
| GLS csomagPont/Automata | 1.990 Ft |
| MPL automata | 1.600 Ft |
| MPL házhoz szállítás | 2.320 Ft |
| MPL postán maradó csomag | 2.088 Ft |
| Személyes átvétel üzletünkben | ingyenes |
FIZETÉSI MÓDOK >
Utánvét (+790 Ft, kizárólag Foxpost és GLS esetén)
Biztonságos Barion bankkártyás fizetés
Előre utalás
Készpénz (üzletünkben)
![]() | ![]() | ![]() |




