





Sötét bézs David Jones fedeles oldaltáska
Cikkszám: CM7766-1 warm taupe
Gyártó: David Jones táska
Kisebb méretű, fedeles David Jones oldaltáska. Színe: warm taupe, amely kifinomult keveréke a szürkének és a barnának, bézses beütéssel. Rendkívül praktikus városi sétákhoz, vagy mindennapi használatra. Könnyedén elfér benne egy nagyobb méretű pénztárca, telefon és az apróságok.
Hűségpont (vásárlás után): 85
16 990 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Készlet: 1 db

| Márka: | David Jones |
| Szín: | bézs |
| Fajta: | oldaltáska |
| Belsőrész: | egyszerű |
| Védőtalpak: | nem |
| Kemény falú / forma tartó: | részben |
| A4: | nem |
| Anyag: | műbőr |
| Nem: | női |

További információk a termékről:
KIALAKÍTÁSA
- Erős, minőségi műbőrből készült, formatartó táska. Külön merevítés kizárólag az oldalfalában található.
- Rendkívül puha anyag, kellemes érintésű táska, világosabb részein velúr hatású anyag.
- Egy fő rekesze van, amelyben összesen 2 zsebecske található - 1 nyitott és 1 cipzáros zsebecske. Továbbá a fedele alatt még egy nyitott zseb segíti a tárolást. Hátoldalán cipzáros zseb található.
- Fedele mágnespatenttal záródik. Mágnespatent felett egy elegáns, vállpánton lévő csattal megegyező díszítés található.
- Fém részei ezüst színűek. (cipzárok és a vállpánt csatja)
- Vállpántja keskeny, öv szerűen, fix pontokon állítható.
- Belseje világos színű anyaggal bélelt, így könnyen áttekinthető.
Méretinformációk
| Tulajdonság | Méret |
|---|---|
| Szélesség | 26 cm |
| Magasság | 18 cm |
| Mélység | 10 cm |
| Vállpánt hossza | kb. 108-133 cm |
Biztosítsd be most a választásod!
MEGRENDELEM MOSTHa megtetszett, ne halogasd. A népszerű modellek gyorsan elfogynak.
✓ Gyors, megbízható szállítás
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
A rendelés leadása gyors és egyszerű.
A kategória további termékei:
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Vásárlói tapasztalatok
Webáruházunkban sok termékből csak 1–1 darab érhető el, ezért ezek gyakran gyorsan gazdára találnak, mielőtt értékelés születne róluk.
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
SZÁLLÍTÁSI MÓDOK >
18.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes szállítás a Foxposttal/Packetával!
35.000 Ft rendelés esetén a GLS-el is ingyen szállítunk!
| Foxpost / Packeta csomagpont / automata | 1.142 Ft |
| GLS házhoz szállítás | 2.190 Ft |
| GLS csomagPont/Automata | 1.990 Ft |
| MPL automata | 1.600 Ft |
| MPL házhoz szállítás | 2.320 Ft |
| MPL postán maradó csomag | 2.088 Ft |
| Személyes átvétel üzletünkben | ingyenes |
FIZETÉSI MÓDOK >
Utánvét (+790 Ft, kizárólag Foxpost és GLS esetén)
Biztonságos Barion bankkártyás fizetés
Előre utalás
Készpénz (üzletünkben)
![]() | ![]() | ![]() |




