




Kékesszürke David Jones válltáska
Kékesszürke színű, Levehető táskadísszel ellátott, divatos megjelenésű válltáska, amelyet mindennapi használatra ajánlunk.
- Kényelmes vállon hordás
- Könnyű, közepes méretű kialakítás
- Nyárias, nőies megjelenés
Hűségpont (vásárlás után): 75
♻ 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldhető
★ Személyes átvétel a dunaharaszti üzletünkben
Ft Utánvét • Barion bankkártyás fizetés • Átutalás

| Márka: | David Jones |
| Szín: | kék |
| Fajta: | válltáska |
| Belsőrész: | egyszerű |
| Védőtalpak: | nem |
| Kemény falú / forma tartó: | részben |
| A4: | nem |
| Anyag: | műbőr |
| Nem: | női |

További információk a termékről:
Kialakítás
- Cipzáras főrekesz, belül cipzáras és nyitott zsebekkel az átlátható rendszerezésért (1 cipzáras és 1 nyitott zseb)
- Levehető táskadísz, visszafogott, nőies részlet
- A táskával megegyező színű kiegészítők az elegáns megjelenésért
- Rendkívül könnyű kialakítás, kényelmes egész napos viselet
- Több rétegű, részben formatartó anyag
- A táska elején és hátulján megjelenő szövetre hasonlító anyag is műbőrből készült. Struktúrált felület.
- Kényelmes vállpánt a mindennapi használathoz
Méretinformációk
| Tulajdonság | Méret |
|---|---|
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 16 cm |
| Mélység | 13 cm |
| Vállpánt hossza | 56 cm |
Ideális választás nyári ruhákhoz, hétköznapi viselethez vagy akár utazáshoz is – ahol a könnyedség és a stílus egyszerre fontos.
Biztosítsd be most a választásod!
MEGRENDELEM MOSTHa megtetszett, ne halogasd. A népszerű modellek gyorsan elfogynak.
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
A rendelés leadása gyors és egyszerű.
A kategória további termékei:
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
SZÁLLÍTÁSI MÓDOK >
18.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes szállítás a Foxposttal/Packetával!
35.000 Ft rendelés esetén a GLS-el is ingyen szállítunk!
| Foxpost / Packeta csomagpont / automata | 1.142 Ft |
| GLS házhoz szállítás | 2.190 Ft |
| GLS csomagPont/Automata | 1.990 Ft |
| MPL automata | 1.600 Ft |
| MPL házhoz szállítás | 2.320 Ft |
| MPL postán maradó csomag | 2.088 Ft |
| Személyes átvétel üzletünkben | ingyenes |
FIZETÉSI MÓDOK >
Utánvét (+790 Ft, kizárólag Foxpost és GLS esetén)
Biztonságos Barion bankkártyás fizetés
Előre utalás
Készpénz (üzletünkben)
![]() | ![]() | ![]() |




