Hosszú vállpánttal!







Drapp David Jones kicsi kézitáska
Cikkszám: CM8406
Gyártó: David Jones táska
Kicsi méretű, formatartó David Jones kézitáska. Hétköznapi használatra ajánljuk.
- Kicsi, praktikus - szélesen nyitható, könnyen hozzáférhető rekesz
- Keresztben hordható - leakasztható, állítható hosszúságú vállpánt
- Mindenhez illik - színe remelkül kombinálható más színekkel
Hűségpont (vásárlás után): 82
♻ 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldhető
★ Személyes átvétel a dunaharaszti üzletünkben
Ft Utánvét • Barion bankkártyás fizetés • Átutalás
16 490 Ft
A választott opciók feláraival növelt ár!
Készlet: 1 db

| Márka: | David Jones |
| Szín: | drapp |
| Fajta: | kézitáska |
| Belsőrész: | egyszerű |
| Védőtalpak: | nem |
| Kemény falú / forma tartó: | formatartó |
| A4: | nem |
| Anyag: | műbőr |
| Nem: | női |

További információk a termékről:
KIALAKÍTÁSA
- Egy fő rekesszel rendelkezik, amely szélesen nyitható. Világos színű anyagbéléssel rendelkezik, így könnyen megtalálhatod benne a tárgyaidat.
- A fő rekeszben 2 zseb található (1 cipzáras és 1 nyitott).
- Levehető, állítható hosszúságú vállpánttal, kényelmesen oldaltáskaként is viselhető, keresztben is. Vállpántja keskeny, a táska anyagával és színével megegyező. Hosszúsága fix pontokon, öv szerűen állítható.
- Fém részei ezüst színűek.
- Anyaga: kiváló minőségű, tartós műbőr. A táska anyagának köszönhetően formáját megtartja terhelés esetén is, merevítés az aljában található.
Méretinformációk
| Tulajdonság | Méret |
|---|---|
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 18 cm |
| Mélység | 11 cm |
| Vállpánt hossza | 27 cm |
Biztosítsd be most a választásod!
MEGRENDELEM MOSTHa megtetszett, ne halogasd. A népszerű modellek gyorsan elfogynak.
✓ Gyors, megbízható szállítás
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
✓ 40 napos visszaküldési lehetőség
✓ Biztonságos fizetés – online, utánvéttel vagy átutalással
A rendelés leadása gyors és egyszerű.
A kategória további termékei:
Kapcsolódó termékek:
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Vásárlói tapasztalatok
Webáruházunkban sok termékből csak 1–1 darab érhető el, ezért ezek gyakran gyorsan gazdára találnak, mielőtt értékelés születne róluk.
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
A vásárlás nálunk kockázatmentes: ha mégsem lenne megfelelő, 40 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
SZÁLLÍTÁSI MÓDOK >
18.000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes szállítás a Foxposttal/Packetával!
35.000 Ft rendelés esetén a GLS-el is ingyen szállítunk!
| Foxpost / Packeta csomagpont / automata | 1.142 Ft |
| GLS házhoz szállítás | 2.190 Ft |
| GLS csomagPont/Automata | 1.990 Ft |
| MPL automata | 1.600 Ft |
| MPL házhoz szállítás | 2.320 Ft |
| MPL postán maradó csomag | 2.088 Ft |
| Személyes átvétel üzletünkben | ingyenes |
FIZETÉSI MÓDOK >
Utánvét (+790 Ft, kizárólag Foxpost és GLS esetén)
Biztonságos Barion bankkártyás fizetés
Előre utalás
Készpénz (üzletünkben)
![]() | ![]() | ![]() |




